Wie is wie

 

Op deze  pagina vind je de gegevens van bestuursleden en verantwoordelijken bij Eurokruis Zottegem. Contacteer ons als we van dienst kunnen zijn.

Je kan ons altijd aanschrijven via info@zottegem.eurokruis.be.

Het team van Eurokruis Zottegem

Mario De Mey

Voorzitter

voorzitter@zottegem.eurokruis.be

Gsm: 0496 77 41 88

 

Iets voor jou?

Ondervoorzitter

ondervoorzitter@zottegem.eurokruis.be

Meld je aan voor deze functie!

Daan Blomme

Apotheker

apotheker@zottegem.eurokruis.be

Tel.: 09 360 03 66

Iets voor jou?

Arts

arts@zottegem.eurokruis.be

Meld je aan voor deze functie!

Iets voor jou?

Secretaris

secretaris@zottegem.eurokruis.be

Meld je aan voor deze functie!

Iets voor jou?

Penningmeester

financien@zottegem.eurokruis.be

Meld je aan voor deze functie!

Iets voor jou?

Econoom

econoom@zottegem.eurokruis.be

Meld je aan voor deze functie!

Iets voor jou?

Verantwoordelijke Hulpdienst

hulpdienst@zottegem.eurokruis.be

Meld je aan voor deze functie!

Iets voor jou?

Verantwoordelijke Vorming

vorming@zottegem.eurokruis.be

Meld je aan voor deze functie!

Iets voor jou?

Verantwoordelijke PR en Werving

pr@zottegem.eurokruis.be

Meld je aan voor deze functie!

Iets voor jou?

Verantwoordelijke Jeugd Eurokruis

jeugd@zottegem.eurokruis.be

Meld je aan voor deze functie!

Iets voor jou?

Verantwoordelijke sociale hulpverlening

sh@zottegem.eurokruis.be

Meld je aan voor deze functie!

Iets voor jou?

Verantwoordelijke

internationale samenwerking

internationaal@zottegem.eurokruis.be

Meld je aan voor deze functie!


Eurokruis Vlaanderen

Afdeling Zottegem

Grotenbergestraat 3

9620 Zottegem

T: 0496 77 41 88

info@zottegem.eurokruis.be

http://zottegem.eurokruis.be

Erkenningsnummer: AFD202106

Openingsuren

Maandag: 08:00 - 18:00

Dinsdag: 08:00 - 18:00

Woensdag: 08:00 - 18:00

Donderdag 08:00 - 18:00

Vrijdag: 08:00 - 18:00

Zaterdag: Gesloten

Zon- en feestdagen: Gesloten

Onze partners

© 2021 Eurokruis Vlaanderen vzw

Alle rechten voorbehouden.